- Tips:
- SK125-50SA
- Noliktavā:
- 7
3.30 EUR
3.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.300 |
| 5+ | 2.800 |
| 10+ | 2.500 |
| 25+ | 2.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Pielietojums: | TO220 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 50mm |
| Platums: | 30mm |
| Augstums: | 28mm |
| Termiskā pretestība: | 8K/W |
| Materiāls: | alumīnija |