- Article:
- SK125-50SA
- Stock:
- 7
3.30 EUR
3.30 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.300 |
| 5+ | 2.800 |
| 10+ | 2.500 |
| 25+ | 2.300 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Application: | TO220 |
| Colour: | black |
| Length: | 50mm |
| Width: | 30mm |
| Height: | 28mm |
| Thermal resistance: | 8K/W |
| Material: | aluminium |