- Tips:
- GM-450-100uF-M
- Noliktavā:
- 384
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 450V |
| Korpusa izmēri: | 22x35mm |
| Darba temperatūra: | -25...85°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |