- Article:
- GM-450-100uF-M
- Stock:
- 384
- Specifications:
- Download file
2.00 EUR
2.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.900 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 450V |
| Body dimensions: | 22x35mm |
| Operating temperature: | -25...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |