- Tips:
- PL-450-220uF-M
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.10 EUR
5.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.100 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 220uF |
| Spriegums: | 450V |
| Korpusa izmēri: | 30x40mm |
| Darba temperatūra: | -25...105°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |