- Article:
- PL-450-220uF-M
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
5.10 EUR
5.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.100 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 220uF |
| Operating voltage: | 450V |
| Body dimensions: | 30x40mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |