- Tips:
- CL21-630-0.01uF-K-10
- Noliktavā:
- 488
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.150 |
| 25+ | 0.100 |
| 100+ | 0.080 |
| 500+ | 0.055 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 10nF |
| Spriegums: | 630V |
| Kondensatoru sērija: | CL21 |
| Korpusa izmēri: | 11.5x6.8x3.8mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 10mm |
| Precizitāte: | 10% |