- Tips:
- GPA10A
- Noliktavā:
- 3
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 7.900 |
| 5+ | 7.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | GETI |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 12W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1A |
| Izejas spriegums: | 3 - 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 230V AC |
| Izejas savienotāja tips: | Komplekts |