- Article:
- GPA10A
- Stock:
- 3
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 7.900 |
| 5+ | 7.200 |
Specifications
| Manufacturer: | GETI |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 12W |
| Maximum output current: | 1A |
| Output voltage: | 3 - 12V |
| Supply voltage: | 100 - 230V AC |
| Output connector type: | Set of connectors |