- Tips:
- DG332J-24P-13
- Noliktavā:
- 180
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 24 |
| Savienotāja tips: | Pin header |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 300V |