- Article:
- DG332J-24P-13
- Stock:
- 180
- Specifications:
- Download file
1.20 EUR
1.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.550 |
Specifications
| Manufacturer: | DEGSON |
| Contacts pitch: | 5.0mm |
| Number of pins: | 24 |
| Connector type: | Pin header |
| Mounting: | For PCB |
| Rated current: | 10A |
| Rated voltage: | 300V |