- Tips:
- MC-5
- Noliktavā:
- 940
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.034 |
| 500+ | 0.026 |
| 1000+ | 0.024 |
Specifikācijas
| Distancera forma: | Cilindriska |
| Distancera augstums: | 5mm |
| Krāsa: | Dabisks |
| Iekšēja vītne: | M2.5 |
| Stiprinājuma diametrs: | 4mm |
| Ārējais diametrs: | 4.95mm |
| Materials: | Poliamīds |