- Article:
- MC-5
- Stock:
- 940
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.034 |
| 500+ | 0.026 |
| 1000+ | 0.024 |
Specifications
| Sleeve shape: | Cylindrical |
| Spacer height: | 5mm |
| Color: | Natural |
| Internal thread: | M2.5 |
| Diametr of mounting element: | 4mm |
| Outside diameter: | 4.95mm |
| Material: | Polyamide |