- Tips:
- MEF-63-3.9uF-K-20
- Noliktavā:
- 289
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 25+ | 0.600 |
| 100+ | 0.500 |
| 500+ | 0.420 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Kapacitāte: | 3.9uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MEF |
| Korpusa izmēri: | 24x18.9x10.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 20mm |
| Precizitāte: | 10% |