- Tips:
- L5973D SMD
- Noliktavā:
- 1003
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.400 |
| 10+ | 1.350 |
| 25+ | 1.300 |
| 100+ | 1.200 |
| 250+ | 1.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.0...36V |
| Izejas spriegums: | 1.24...35V |
| Izejas strāva: | 2.5A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |