- Tips:
- SK84-3G
- Noliktavā:
- 56
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.75 EUR
0.75 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.750 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.220 |
| 100+ | 0.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Impulsu strāva: | 140A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 8A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 550mV |
| Korpuss: | SMC |