- Tips:
- DG500A-5.0-04P
- Noliktavā:
- 397
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.55 EUR
0.55 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.550 |
| 10+ | 0.480 |
| 25+ | 0.420 |
| 50+ | 0.380 |
| 100+ | 0.360 |
| 250+ | 0.320 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 4 |
| Savienotāja tips: | Skrūves terminals |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 300V |