- Tips:
- IRF820PBF
- Noliktavā:
- 174
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMSUNG |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 500V |
| Strāva (Id): | 2.5A |
| Jauda: | 50W |
| Pretestība Rds(ON): | 3Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |