- Tips:
- D01A
- Noliktavā:
- 29
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.320 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | presēts |
| Pielietojums: | TO202, TO220 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 19.05mm |
| Platums: | 13.21mm |
| Augstums: | 12.7mm |
| Termiskā pretestība: | 21K/W |
| Materiāls: | alumīnija |