- Article:
- D01A
- Stock:
- 29
0.80 EUR
0.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.320 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | moulded |
| Application: | TO202, TO220 |
| Colour: | black |
| Length: | 19.05mm |
| Width: | 13.21mm |
| Height: | 12.7mm |
| Thermal resistance: | 21K/W |
| Material: | aluminium |