- Tips:
- MEF-63-10uF-K-27.5
- Noliktavā:
- 316
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.150 |
| 25+ | 1.050 |
| 50+ | 0.950 |
| 100+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Kapacitāte: | 10uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MEF |
| Korpusa izmēri: | 30x24x13.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 25mm |
| Precizitāte: | 10% |