- Tips:
- LM2676SX-ADJ SMD
- Noliktavā:
- 271
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 2.990 |
| 10+ | 2.800 |
| 100+ | 2.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 8.0...40V |
| Izejas spriegums: | 1.2...37V |
| Izejas strāva: | 3A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | DDPAK |