- Tips:
- LD-BZPG-2312-1
- Noliktavā:
- 22
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.250 |
| 10+ | 1.150 |
| 25+ | 0.950 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 1.5...24VDC |
| Darba strāva: | 12mA |
| Rezonanses frekvence: | 3.3kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 22.5mm |
| Augstums: | 12mm |
| Montāža: | vadi |