- Article:
- LD-BZPG-2312-1
- Stock:
- 22
- Specifications:
- Download file
1.80 EUR
1.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.250 |
| 10+ | 1.150 |
| 25+ | 0.950 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 1.5...24VDC |
| Operating current: | 12mA |
| Resonant frequency: | 3.3kHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 22.5mm |
| Height: | 12mm |
| Mounting: | cables |