- Tips:
- BPT-40X
- Noliktavā:
- 15
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 5+ | 2.250 |
| 10+ | 2.050 |
| 25+ | 1.800 |
| 100+ | 1.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 3...24VDC |
| Darba strāva: | 12mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.8kHz |
| Skaņas jauda: | 100dB |
| Diameters(platums): | 41.5mm |
| Augstums: | 16mm |
| Montāža: | vadi |