- Tips:
- R60-63-4.7uF-K-22.5
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 10+ | 1.700 |
| 50+ | 1.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KEMET |
| Kapacitāte: | 4.7uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | R60 |
| Korpusa izmēri: | 26.5x17x8.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 22.5mm |
| Precizitāte: | 10% |