- Tips:
- POSC12300A-H
- Noliktavā:
- 6
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
10.50 EUR
10.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 10.500 |
| 3+ | 9.800 |
| 10+ | 8.900 |
| 25+ | 8.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 36W |
| Izejas strāva maksimālā: | 3.0A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |