- Article:
- POSC12300A-H
- Stock:
- 6
- Specifications:
- Download file
10.50 EUR
10.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 10.500 |
| 3+ | 9.800 |
| 10+ | 8.900 |
| 25+ | 8.200 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 36W |
| Maximum output current: | 3.0A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |