- Tips:
- LM2574N-ADJ
- Noliktavā:
- 25
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 1.800 |
| 10+ | 1.500 |
| 25+ | 1.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.75...40V |
| Izejas spriegums: | 1.23...37V |
| Izejas strāva: | 500mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-8 |