- Tips:
- BTA16-800BRG
- Noliktavā:
- 34
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.800 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.400 |
| 100+ | 1.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 800V |
| Strāva It: | 16A |
| Strāva Igt: | 50mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-220AB |