- Tips:
- TLC272CD
- Noliktavā:
- 113
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 3...16V |
| Shēmas skaits: | 2 |
| Darba temperatūra: | 0°C ~ 70°C |
| Frekvenču josla: | 2.2MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |