- Article:
- TLC272CD
- Stock:
- 113
- Specifications:
- Download file
1.00 EUR
1.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.400 |
Specifications
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Supply voltage (+/-): | 3...16V |
| Number of circuits: | 2 |
| Operating temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Gain bandwidth: | 2.2MHz |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SO-8 |