- Tips:
- LM2575T-5G
- Noliktavā:
- 6
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.600 |
| 25+ | 1.400 |
| 100+ | 1.280 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.75...40V |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Izejas strāva: | 1A |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO220-5 |