- Tips:
- MPEM-630-0.047uF-K10
- Noliktavā:
- 100
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.080 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SR PASSIVES |
| Kapacitāte: | 47nF |
| Spriegums: | 630V |
| Kondensatoru sērija: | MKT |
| Korpusa izmēri: | 12x11x5.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 10mm |
| Precizitāte: | 10% |