- Tips:
- TSZZ15/18V
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
14.00 EUR
14.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 14.000 |
| 3+ | 12.900 |
| 5+ | 11.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INDEL |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 18V |
| Jauda: | 18VA |
| Sekundāra strāva: | 1A |
| Izmēri: | 52x44x41.5mm |