- Article:
- TSZZ15/18V
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
14.00 EUR
14.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 14.000 |
| 3+ | 12.900 |
| 5+ | 11.500 |
Specifications
| Manufacturer: | INDEL |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 18V |
| Power: | 18VA |
| Secondary current: | 1A |
| Dimensions: | 52x44x41.5mm |