- Tips:
- BUZZ35P
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.900 |
| 25+ | 1.500 |
| 500+ | 1.000 |
Specifikācijas
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 5Vp-p |
| Darba spriegums: | 1...30Vp-p |
| Darba strāva: | 1.5mA |
| Rezonanses frekvence: | 1.25kHz |
| Skaņas jauda: | 70dB |
| Diameters(platums): | 35mm |
| Augstums: | 2mm |
| Montāža: | vadi |