- Article:
- BUZZ35P
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
2.20 EUR
2.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.900 |
| 25+ | 1.500 |
| 500+ | 1.000 |
Specifications
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | without built-in generator |
| Rated voltage: | 5Vp-p |
| Operating voltage: | 1...30Vp-p |
| Operating current: | 1.5mA |
| Resonant frequency: | 1.25kHz |
| Sound level: | 70dB |
| Diameter(width): | 35mm |
| Height: | 2mm |
| Mounting: | cables |