- Tips:
- MPEM-400-1uF-K-20
- Noliktavā:
- 118
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.220 |
| 50+ | 0.190 |
| 100+ | 0.160 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SR PASSIVES |
| Kapacitāte: | 1uF |
| Spriegums: | 400V |
| Kondensatoru sērija: | MKT |
| Korpusa izmēri: | 23x18x9mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 20mm |
| Precizitāte: | 10% |