- Tips:
- CL21-63-5.6uF-K-22.5
- Noliktavā:
- 127
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.350 |
| 500+ | 0.280 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 5.6uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | CL21 |
| Korpusa izmēri: | 25.2x12.4x6.7mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 22.5mm |
| Precizitāte: | 10% |