- Tips:
- TMMBAT43FILM
- Noliktavā:
- 500
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.085 |
| 500+ | 0.068 |
| 1000+ | 0.058 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Impulsu strāva: | 4A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | impulsu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 200mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 1V |
| Korpuss: | MiniMELF |