- Article:
- TMMBAT43FILM
- Stock:
- 500
- Specifications:
- Download file
0.50 EUR
0.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.085 |
| 500+ | 0.068 |
| 1000+ | 0.058 |
Specifications
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Impulse current: | 4A |
| Semiconductor structure: | single diode |
| Diode type: | Schottky switching |
| Reverse voltage (Vr): | 30V |
| Vorward current (If): | 200mA |
| Drop Voltage (Vf): | 1V |
| Case: | MiniMELF |