- Tips:
- LD-BZEN-0903
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.650 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.380 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 3VAC |
| Darba spriegums: | 2...4VAC |
| Darba strāva: | 60mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.73kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 9mm |
| Augstums: | 5.5mm |
| Montāža: | THT |