- Article:
- LD-BZEN-0903
- Stock:
- 12
- Specifications:
- Download file
0.80 EUR
0.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.650 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.380 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | elektromagnetic |
| Generator: | without built-in generator |
| Rated voltage: | 3VAC |
| Operating voltage: | 2...4VAC |
| Operating current: | 60mA |
| Resonant frequency: | 2.73kHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 9mm |
| Height: | 5.5mm |
| Mounting: | THT |