- Tips:
- RAD-A4463/75
- Noliktavā:
- 5
3.30 EUR
3.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.300 |
| 5+ | 2.950 |
| 10+ | 2.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | dabisks |
| Garums: | 75mm |
| Platums: | 70mm |
| Augstums: | 19mm |
| Materiāls: | alumīnija |