- Article:
- RAD-A4463/75
- Stock:
- 5
3.30 EUR
3.30 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.300 |
| 5+ | 2.950 |
| 10+ | 2.800 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | natural |
| Length: | 75mm |
| Width: | 70mm |
| Height: | 19mm |
| Material: | aluminium |