- Tips:
- IRFP064NPBF
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.60 EUR
3.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.600 |
| 5+ | 3.300 |
| 10+ | 3.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | International Rectifier |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 55V |
| Strāva (Id): | 110A |
| Jauda: | 200W |
| Pretestība Rds(ON): | 8mOhm |
| Korpuss: | TO-247AC |