- Article:
- IRFP064NPBF
- Stock:
- 12
- Specifications:
- Download file
3.60 EUR
3.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.600 |
| 5+ | 3.300 |
| 10+ | 3.100 |
Specifications
| Manufacturer: | International Rectifier |
| Transistor type: | N-MOSFET |
| Drain-source voltage: | 55V |
| Drain current: | 110A |
| Power: | 200W |
| Resistance Rds(ON): | 8mOhm |
| Case: | TO-247AC |