- Tips:
- STP7NK80ZFP
- Noliktavā:
- 50
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 2.000 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.250 |
| 100+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 800V |
| Strāva (Id): | 5.2A |
| Jauda: | 30W |
| Pretestība Rds(ON): | 1.8Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |