- Tips:
- MCP16301T-E/CH
- Noliktavā:
- 0
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 0.980 |
| 10+ | 0.950 |
| 25+ | 0.880 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Microchip Technology |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.0...30V |
| Izejas spriegums: | 2.0...15V |
| Izejas strāva: | 600mA |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-23-6 |